O firmie

Firma P.T.H. Agdom-Serwis Sp. z o. o. prowadzi swoją działalność od 1992 roku. Głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie naprawa gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu gospodarstwa domowego oraz sprzedaży części zamiennych.

 

Dzisiejszy Agdom w niczym nie przypomina mieszczącego się przy ulicy Wawelskiej małego serwisu jakim była na początku, wraz z upływem czasu i trafioną polityka rozwoju doczekaliśmy się trzech placówek usługowych, oraz prężnie rozwijającego się sklepu internetowego.

 

Załogę stanowią specjaliści w branży zmechanizowanego sprzetu AGD. W serwisie pracują najwyższej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Do ekipy serwisowej dołączają również pasjonaci i młodzi technicy wprowadzający do firmy duch nowości oraz informatyzacji.

 

Od początku działalności firma zdecydowała się na świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego wszyscy nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia. Każdy z naszych techników posiada specjalistyczne uprawnienia do pracy ze sprzętem gazowym oraz elektrycznym.

 

W 2009 roku została utworzona sieć serwisowa Agdom która w swej działalności zrzesza ponad czterdzieści serwisów z całej Polski. Siłą naszej firmy są wysokie kwalifikacje pracowników, wieloletnie doświadczenie, szybkość działania, gwarancja wysokiej jakości usługi , dobre ceny oraz wykorzystanie najnowszych technologii i rozwiązań technicznych. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie napraw jak również zaopatrzenia w części zamienne.

 

Zakres działań

 

Zajmujemy się naprawą sprzętu AGD. Dokonujemy instalacji sprzętu, diagnostyki oraz różnorodnych ekspertyz. Naprawiamy prosty sprzęt domowy, jak również bardziej skomplikowany wymagający specjalnych uprawnień: uruchomienia zerowe ogrzewaczy wody, naprawy sprzętu gazowego.

 

Informatyka w służbie serwisu

 

Nad prawidłową obsługą każdego zlecenia naoprawy czuwa specjalnie stworzony program. W naszym serwisie wszystko jest pod kontrolą. Do diagnozy Państwa sprzętów coraz częściej używany przenośnych komputerów, oraz specjalistycznego oprogramowania, które umożliwia błyskawiczną, a co najważniejsze trafną diagnozę uszkodzenia.

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowym i wieloletnim doświadczeniem pozwalającym oferować usługi najwyższej jakości w zakresie napraw oraz instalacji artykułów gospodarstwa domowego na miejscu u Klienta.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy w Warszawie i Świdnicy oraz naszego sklepu internetowego.

Zadowolenie naszych Klientów mobilizuje nas do dalszego rozwoju.

 

liniapozioma
Z poważaniem,
Obsługa Serwisu Agdom

Komentarze

Możliwość komentowania została zablokowana.